- Komerční sdělení -PR článek
Neděle, 29 ledna, 2023
DomůRady a NávodyVyhlídkový let vrtulníkem

Vyhlídkový let vrtulníkem

- Komerční sdělení -PR článek

Chcete mít celoživotní zážitek, nebo ho chcete zařídit pro svoje kamarády, či rodinu? Pokud to má být něco speciálního, je let vrtulníkem ideální záležitost. Není důvod nic rozmýšlet, pojďte si vyzkoušet zážitkový let ve vrtulníku!

Výhledy, příval adrenalinu a jedinečný pohyb v 3D prostoru – to je let vrtulníkem

Létání s vrtulníkem nabízí různé varianty letu, které s normálním letounem nemůžete zažít. Standardní letoun nenabízí tolik možností, např. odstartovat téměř odkudkoliv. S letadlem se pořád pohybujete kupředu, takže se dost dobře může stát, že vám památka, či jiná věc při vyhlídkovém letu uniknou z dohledu velmi brzy. S vrtulníkem však můžete jen pomalinku poletovat nad zemí a náramně si vychutnat pohled na tu naší krásnou krajinu. Let vrtulníkem je velmi klidný, ale na druhou stranu nabízí úžasnou hbitost a akceleraci. Odstartovat a přistát můžete v podstatě na jakékoliv ploše, protože oproti letounu nepotřebujete žádnou vletovou, či přistávací dráhu dráhu. Vrtulníky se v dnešní době používají i jako tzv. aerotaxi, kdy Vás přepraví z jednoho konce republiky na ten druhý asi 4 krát rychleji, než automobil. Kdo chce zažít hlavně adrenalin, je pro něj vyhlídkový let vrtulníkem ideální! Vrtulníky nabízejí oproti jemnému poletování pořádnou porci výkonu a dravosti. Na jakou rychlost se mohu těšit? Vrtulník Robinson R44 létá rychlostí téměř 240 km/h!

Něco o našem vrtulníku Robinson R44

Poletíte naším vrtulníkem Robinson R44, který se Vám ukáže v celé škále obratů a rychlostí. Tento vrtulník má skvělou pověst mezi piloty i pasažéry. Je skvěle ovladatelný a je z něho krásný výhled, díky velké kabině. Náš pilot vám předvede vrtulník v celé své kráse, abyste poznali, o čem to létání opravdu je. Těšte se na okouzlující zážitek pro sebe, i vaše pro vaše známé. Stojí to za to!

Nečekejte na nic, pojďte si s námi zalétat!

- Komerční sdělení -magazin
- Advertisement -spot_img

Mohlo by Vás zajímat

- Komerční sdělení -PR článek

Další články autora

- Komerční sdělení -parlamentní