- Komerční sdělení -PR článek
Neděle, 29 ledna, 2023
DomůZprávyMuž potřebuje přehlednost, žena zase pořádek. Jak vyřešit úklid koupelny?

Muž potřebuje přehlednost, žena zase pořádek. Jak vyřešit úklid koupelny?

- Komerční sdělení -PR článek

Říká se, že vztah se upevňuje právě společným bydlením. Něco na tom pravdy bude, nakolik se v tomto období ukazuje nejen pravý charakter člověka, ale i jeho zlozvyky. Nejčastěji to bádat právě v koupelně, kde se setkávají dva různé světy – ženský a mužský … a ty se často nevědí sladit. Zaplněné police vs. nepořádek Zatímco mužům většinou třeba jen šampon, pěnu na holení a deodorant, ženy to mají o něco komplikovanější. Už jen produkty na denní a noční rutinu pleti obsahují několik přípravků, mezi kterými nesmí chybět odličovací vody, čisticí gely na obličej, různé séra či pleťové masky. Nemluvě o tom, že toto tvoří základ pouze pro ženskou pleť.

Pokud bereme v úvahu celé tělo a vlasy, ruku na srdce, každá z nás si v své koupelně schovává minimálně 15 kusů kosmetiky. To mužů poměrně často znervózňuje a dokonce až vytáčí. Ani mužské pohlaví však není bez viny. Ve většině případů jsou to právě muži, kteří v koupelně zanechávají nepořádek. Těžko říci, zda je to jejich případnou leností nebo prostě tím, že ženy si všímají více detailů – nakolik v koupelně tráví nesrovnatelně více času. Výsledkem nemytých baterií, zafŕkaného zrcadla od zubní pasty či běžné nesložené záchodové desky, bývá často nepříjemná hádka. I když se řada domácností snaží tento problém vyřešit samostatně, pravdou je, že stále se jedna ze stran cítí dotčeně či příliš zatíženou.

Zatímco muž neustále stěžuje, že se ke svým třem věcem musí brodit přes desítky krémů, žena se zatnutí zuby myje zrcadlo od zubní pasty. V dnešní době se však tato situace naštěstí dá vyřešit bez zbytečného hněvu. Úklidová služba Nejideálnějším řešením by bylo, kdyby se do tohoto úkolu pustil někdo jiný. Žijeme v době, kdy si najmout někoho na úklid není záležitostí bohatých a mocných rodin, ale i běžných pracujících lidí. Právě ti služby takových firem využívají co nejvíce – po tom, jak přijdou z práce odpočinutý, si totiž mohou dopřát relaxační koupel v čisté, voňavé koupelně. Takové služby nabízí v Bratislavě portál zavas.sk, který se za svých zaměstnanců zaručuje. Nejde totiž o kádě-takových studentů, ale o profesionály, kteří se umí starat o náročné či citlivé povrchy. Se slevovým kódem PERC10 dokonce nabízejí 10% slevu.

- Komerční sdělení -magazin
- Advertisement -spot_img

Mohlo by Vás zajímat

- Komerční sdělení -PR článek

Další články autora

- Komerční sdělení -parlamentní