- Komerční sdělení -PR článek
Neděle, 29 ledna, 2023
DomůZprávyDodejte domovu punc výjimečnosti a harmonie: Stačí změnit těchto pár detailů a...

Dodejte domovu punc výjimečnosti a harmonie: Stačí změnit těchto pár detailů a budete se cítit jako v ráji

- Komerční sdělení -PR článek

Rádi byste proměnili svůj domov na oázu klidu a luxusu no nevíte, jak na to? Máme pro vás několik skvělých tipů, se kterými dosáhnete požadovaný efekt v enormně krátkém čase. A ještě malý bonus – rozhodně vám to nezruinuje finanční rozpočet! Obývák jako hlavní pilíř domova Říká se, že právě obývák je srdcem domu. Právě proto byste se v ní měli vždy cítit příjemně. Pokud jí potřebujete dodat nový šat, zvládnete to opravdu docela jednoduše. Myslete na detaily. Stylová lampa, netradiční zrcadlo, zda atypický konferenční stolek dokáží zázraky. A v kombinaci s různými druhy rostlin navíc navodíte komukoliv okamžitý pocit relaxace.

Pokud máte obývák propojenou s jídelnou, snažte se doplňky ladit tón v tónu. Všichni víme, že zelená barva uklidňuje. A dobře to vědí i bytoví designéři. Možná právě proto mnohé doplňky najdete v zelené barvě. Nebojte se po nich sáhnout, i když vyzařují na první pohled příliš výrazně. Dokonce pokud zkombinujete různé odstíny zelené na jednom místě, docílíte nádherný efekt.

Dokonalé detaily, které dotvoří celek I obyčejné polštářky různých barev a materiálů jsou dokonalou volbou. V obývacím pokoji i ložnici budou vypadat perfektně. Nebojte se ani flitrů, právě naopak. Dosáhnete nimi již zmíněný punc luxusu. I obyčejné polštářky různých barev a materiálů jsou dokonalou volbou Vůně, která definuje a okouzlí Ruku na srdce, co si všimnete jako první, když vejdete do nového prostoru? Nevíte si vzpomenout? Vůbec se nedivíme. První asociace s čímkoliv novým se totiž vytváří na základě vůně. Díky ní si určitá místa oblíbíte nebo ne. Vůní v interiéru dokáže změnit hodně. Víte navodit pocit pohody, uvolnění, vášně, či štěstí. Proto nezbúdajte na svíčky, aromalampy, či esenciální oleje.

- Komerční sdělení -magazin
- Advertisement -spot_img

Mohlo by Vás zajímat

- Komerční sdělení -PR článek

Další články autora

- Komerční sdělení -parlamentní