- Komerční sdělení -PR článek
Neděle, 26 března, 2023
DomůRady a NávodyVíte, kde koupíte kvalitní plynové i elektrické grily na kuřata nebo grilovací...

Víte, kde koupíte kvalitní plynové i elektrické grily na kuřata nebo grilovací desky?

- Komerční sdělení -PR článek

Lahodná, křupavá, chutná grilovaná kuřata na mnoho způsobů jsou žádaným pokrmem v každé restauraci, ale také v bufetech nebo rychlých občerstveních. Koupit si tedy gril na kuřata je investicí, která se restauratérům rychle vrátí. Zvláště v případě, že máte restauraci nebo rychlé občerstvení v místě, které je frekventované a hojně navštěvované nejen v čase obědů, ale i k večeru nebo večer.

Vyberte si elektrický nebo plynový gril na kuřata

Na webových stránkách atfornax.cz si můžete vybrat nejeden plynový nebo elektrický gril na kuřata. Co se týče elektrických, volit lze modely ROLLER GRILL nebo CB. ROLLER GRILL mají samostatné ovládání jednotlivých špízů pomocí čtyř-polohového přepínače, vzdálenost špízu od zdroje tepla se dá upravit v návaznosti na velikost grilované porce. Ventilovaný prostor s motorky špízů, také má speciální špízy umožňující upevnění kuřat bez užití vidlic. Modely jsou vybaveny quartzovými trubicemi, na vyžádání se dá dodat s kovovými topnými tělesy.

I plynový gril na kuřata v mnoha variantách je vám k dispozici od ROLLER GILL nebo CB. ROLLER GRILL a modely RBG 80 a RBG 120 jsou vybaveny infračervenými hořáky a tepelnou pojistkou, mají samostatné ovládání výkonu hořáků a otáčení každého špízu, vzdálenost špízu od zdroje tepla lze upravit v závislosti na velikosti grilované porce, ventilovaný prostor s motorky špízů a také dodáváno s instalovaným LPG tryskami a sadou trysek pro zemní plyn. 

Grily na kuřata CB jsou plynové modely s ovládáním jednotlivých špízů, jsou v celonerezovém provedení, čelní výsuvné sklo je u modelů G-12 / G-20 a nechybí ani osvětlení.

V nabídce atfornax.cz je také grilovací deska v různých provedeních od ROLLER GRILL, LINCAT LIMITED nebo SIRMAN. Stačí si vybrat a prodávat dokonalé kuře.

- Komerční sdělení -magazin
- Advertisement -spot_img

Mohlo by Vás zajímat

- Komerční sdělení -PR článek

Další články autora

- Komerční sdělení -parlamentní