- Komerční sdělení -PR článek
Neděle, 29 ledna, 2023
DomůZprávyVánoční trendy 2021: zahalte dům do trendy dekorací

Vánoční trendy 2021: zahalte dům do trendy dekorací

- Komerční sdělení -PR článek

Oblíbené kouzelné svátky v roce se blíží sedmimílovými kroky, což znamená, že je načase vyzdobit dům vánočním osvětlením a vánočními dekoracemi. Pokud však nechcete mít ty stejné jako minulý rok, řiďte se aktuálními módními trendy. Ano, i v tomto případě lze určit trendy, v jejichž znamení se letos budou nést Vánoce, na které se tolik, tolik těšíme!

Vlastní výroba vede!

Člověku se zrovna nechce do obchodních center, kde je to až po strop plné lidí. A nelze se tomu divit. Naštěstí letošní rok nemusíte strávit v obchodech s dekoracemi, mezi trendy letošních Vánoc patří ručně dělané dekorace. Stačí zajít na procházku a vyrobit něco, co ve vás evokuje vánoční svátky.

S pomocí dřeva, šišek, chvojek, také slámy, papíru nebo třeba sušeného ovoce můžete vykouzlit adventní svícen nebo třeba věnec na dveře. A letos obchodní centrum navštívit kvůli vánočním dekoracím nemusíte.

Imitace sněhu znovu v kurzu

Vzpomínáte si na dobu, kdy jste okna zdobili falešným sněhem ve spreji? Ano? Už jste ho delší dobu nevytáhli ze skříní. A možná jste si říkali, že je to jenom dobře, protože jste od falešného sněhu byli jenom špinaví. Jenže letos budete od sněhu špinaví taky. Protože imitace sněhu se opět vrací do módy.

Imitace sněhu – může být na vánočním stromečku, na adventním věnci, na vánoční girlandě sídlící okolo dveří a samozřejmě může zdobit i vánoční svícen.

Na jaké barvy letos vsadit?

Nabízí se také otázka, jaké barvy budou letos vlastně in? Zatímco loňský rok se nesl ve znamení modré barvy a platiny, letošní rok se sází na barvu malin, švestek, také tmavých hroznů. A když všechny tyto tóny zkombinujete se zlatou, máte jedinečnou kombinaci, která se vám letos neomrzí.

Obecně platí, že se mají zkombinovat maximálně tři odstíny barev. Pamatujte na jedno – méně je někdy víc.

- Komerční sdělení -magazin
- Advertisement -spot_img

Mohlo by Vás zajímat

- Komerční sdělení -PR článek

Další články autora

- Komerční sdělení -parlamentní