- Komerční sdělení -PR článek
Neděle, 29 ledna, 2023
DomůBydleníVíte, které stavebniny v Praze vám dodají vše pro stavbu vaší střechy za...

Víte, které stavebniny v Praze vám dodají vše pro stavbu vaší střechy za skvělé ceny?

- Komerční sdělení -PR článek

Stavba střechy je bezesporu velmi důležitou činností, bez které se neobejde žádná nemovitost. A protože mají střechy mnoho tvarů, použít na ně můžeme různé střešní krytiny, je dobré, když se máme s kým poradit. Jiné záludnosti mají ploché střechy, jiné zase sedlové střechy, u nichž musíme dbát nejen na správný sklon. Se vším, co je potřeba, vám rádi a erudovaně poradí odborníci ze Stav-invest, střešní systémy, s.r.o.

Uvažujte o plechové střeše?

Co se týče plechových střech, k populárním a žádaným patří střechy SATJAM. Společnost SATJAM s.r.o. působí na našem trhu již od roku 1995. Je dodavatelem plechových střešních krytin, trapézových plechů, okapových systémů, profilů, doplňků a dalších výrobků, které používáme ve stavebnictví. Výroba plechových krytin pobíhá ve výrobních halách v Písečné u Jeseníku a v Ostravě na ploše o velikosti téměř 80 000 m2. Pracuje zde 14 profilovacích výrobních linek, které jsou předzvěstí dodávky zboží ve vysoké kvalitě, v požadovaném množství i dohodnutém termínu.

Nejen plechové střechy mohou mít spoustu tvarů. Také okapy můžete vybírat z mnoha provedení. Jedná se o okapy lakovaný hliník, lakovaný pozink, měď, pozink nebo titanzinek. Pro správnou velikost okapového systému je rozhodující velikost plochy střech, kterou odvodňujete.

Podkroví a střešní okna

V případě, že budete mít pod střechou obytný prostor, budete potřebovat s velkou pravděpodobností okna. Populární jsou střešní okna Velux, která jsou zárukou spokojenosti. Jsou odolná, mají vysokou životnost, jsou bezporuchová, potěší vás jejich vzhled i snadná obsluha. Zároveň k nim můžete koupit mnohé příslušenství, s nímž je používání oken ještě lepší.

Obraťte se na stavebniny Praha a v Praze 5, Praze 9 nebo Praze 10. Budete spokojeni.

- Komerční sdělení -magazin
- Advertisement -spot_img

Mohlo by Vás zajímat

- Komerční sdělení -PR článek

Další články autora

- Komerční sdělení -parlamentní