- Komerční sdělení -PR článek
Neděle, 29 ledna, 2023
DomůInteriérTrend moderní kuchyně - vestavná trouba

Trend moderní kuchyně – vestavná trouba

- Komerční sdělení -PR článek

Je vaším snem krásná, moderní, ale hlavně funkční kuchyně? Můžete si ho velmi snadno splnit nejen s ohledem na její design! Do moderní kuchyně patří moderní vybavení. A tím vestavná trouba jednoznačně je!

Výhody, které vás potěší

Vestavná trouba vám do vašeho kuchyňského prostoru přinese mnoho výhod. Kromě trendy vzhledu kuchyně jsou to samozřejmě výhody, které jsou nesmírně funkční a ulehčí vám každodenní fungování. První z nich je jednoznačně možnost zabudovat ji nejen nízko k zemi, ale využít vyšší prostor. 

Zabudování vestavené trouby výš má spoustu výhod. Vzpomeňte si, kolikrát jste se museli k nízké troubě ohnout při pečení masa, koláče nebo domácího pečiva. Žádné pohodlí? No samozřejmě, že ne! Spíš pěkně bolavá záda. V okamžiku, kdy si svou novou troubu přesunete do výše očí, máte vystaráno! Koukat se vám do ní bude skoro samo.

Stejně to je s vyndáváním a zandáváním toho, co se zrovna chystáte péct. Každé zkoušení toho, jak změkla vaše pečínka, nebo jestli už má bábovka správně zpevněný střed už nemusí znamenat, že se k troubě musíte ohýbat. Jednoduše otevřete dvířka, pokrm vysunete a veškeré nástroje, které ke svému zásahu potřebujete máte okamžitě po ruce!

Doplňkové funkce, které vám ulehčí život

Pečení ve vestavné troubě ale není jen o (ne)bolavých zádech. Může vám nabídnout mnoho vychytaných funkcí. Máte domácnost s malými dětmi? Pak vzhledem k bezpečnosti oceníte jednak to, že trouba může být výš, než obvykle, ale také funkci studených dvířek trouby. Ta vám zaručí, že se o ně vaše ratolest určitě nepopálí. Samozřejmostí by pak měla být dětská pojistka. 

Spoustu práce v sobotním dopoledni vám také může ušetřit program pro čištění trouby. Díky němu si ušetříte desítky minut drhnutí často neekologickými přípravky, které navíc velmi často moc příjemně nevoní. Velmi praktická funkce, kterou zapnete a mezi tím si můžete třeba něco pěkného přečíst. 

Samostatnou kapitolu pak tvoří parní trouby. Ty vám zaručí zdravější a chutnější pokrmy díky pečení v páře. Jídlo neztrácí tolik nutriční hodnoty, zachovává si svou přirozenou šťavnatost a můžete dokonce péct několik pokrmů naráz, aniž by vzájemně ovlivńovaly svou chuť. A věřte, že takovou pečenou kachnu, jakou vyndáte právě z parní trouby jste ještě nejedli!

- Komerční sdělení -magazin
- Advertisement -spot_img

Mohlo by Vás zajímat

- Komerční sdělení -PR článek

Další články autora

- Komerční sdělení -parlamentní