- Komerční sdělení -PR článek
Neděle, 26 března, 2023
DomůBydleníSlunečník na zahradu

Slunečník na zahradu

- Komerční sdělení -PR článek

V horkém létě se vždy hodí slunečník. V poslední době se čím dál častěji místo klasických kupují  bez ramenné. Mají mnoho výhod oproti klasickým. Klasický má uprostřed tyč, která nejen že překáží, ale také je nutné k tomu přizpůsobit stůl. Naproti tomu výkyvný se snadno reguluje, nepřekáží, vrchní část je volně plovoucí a flexibilní. Nic nám nepřekáží, protože rameno je mimo prostor, kde se sedí. Rozevírání a stahování se provádí snadno, pomocí kličky. Křížový ocelový stojan dobře odolává větru. Tvar slunečníku může být kulatý, čtvercový i jiný geometrický tvar. Každý si určitě vybere podle svých potřeb. Materiál na potahu bývá polyester. Má vysokou odolnost proti UV záření. Také dobře odpuzuje vodu. Na výběr je několik barev. Výborně se hodí do každé zahrady a na každou terasu, kde se chceme chránit před přímým sluncem. Můžeme ho využít i na zahradě, kde mají děti pískoviště. 

Slunečníky nabízí řada prodejen 

Dají se koupit ve všech hobby marketech, i jiných prodejnách zabývajících se zahradním vybavením. Prodávají se v různých velikostech, takže si určitě vybere každý. Většinou bývají kulaté, nebo čtvercové. Koupit se dají i dětské, které se hodí k dětskému zahradnímu posezení, ale třeba je možné ho postavit i k pískovišti, nebo dětskému bazénku. Využití je mnoho. Za velmi výhodné ceny jdou koupit v různých výprodejových akcí a slevách. Někdy to může být i za poloviční cenu. Bez slunečníku se v parném létě neobejdeme. Zajišťuje nám stín a příjemné posezení venku. Zvláště když si nemůžeme udělat sezení pod přístřeškem, nebo bod velkým stromem, je to jediný způsob, jak se schovat před sluncem. Posezení na zahradě mají v oblibě všechny generace. Hlavně malé děti a starší lidé by se neměli moc vystavovat slunci hlavně v poledních hodinách.  

Slunečník se hodí do každé zahrady 

Výrobci se předhánějí v tom, jaké nové tvary a barvy zvolit, aby přicházeli na trh stále s něčím novým. Zahradní slunečníky jsou nepostradatelnou součástí zahrad v letních měsících. Jsou nejen funkční, ale i designové doplňky, které zpříjemní posezení s rodinou, nebo s přáteli. Také nám dokáží zajistit větší soukromí. Při koupi je dobré, když se budeme zajímat i o to, jak nás ochrání před UV zářením. Některé nás ochrání i před menší dešťovou přeháňkou. Při koupi se musíme i ujistit, zda jde naklánět do různých směrů. 

- Komerční sdělení -magazin
- Advertisement -spot_img

Mohlo by Vás zajímat

- Komerční sdělení -PR článek

Další články autora

- Komerční sdělení -parlamentní