- Komerční sdělení -PR článek
Neděle, 26 března, 2023
DomůBydleníRezidenční čtvrť Malešický háj s výhledem na les nabídne dotek přírody přímo...

Rezidenční čtvrť Malešický háj s výhledem na les nabídne dotek přírody přímo v Praze

- Komerční sdělení -PR článek

Pořízení nového bytu je vždy velkým rozhodnutím. Jestliže to však má být byt pro váš život, je vhodné si dobře zvolit lokalitu. Jednou z atraktivních lokalit v rámci Prahy je rozhodně rezidence Malešický háj, která je doslova na dohled od Malešického lesa. S ohledem na velký zájem je k dispozici už pouze několik posledních bytů, takže se určitě vyplatí na nabídku podívat co nejdříve.

Klid a pohoda přímo v Praze

Bydlení v hlavním městě nemusí být vždy spojeno pouze s neustálým ruchem. Pokud si vyberete dobrou lokalitu, může být bydlení pohodové a klidné. Zároveň budete bydlet tam, kde budete mít vždy na dosah veškeré městské služby a obvyklou občanskou vybavenost, na kterou je každý obyvatel města zvyklý. Projekt Malešický háj byl koncipován tak, aby dobře zapadal do zdejší krajiny a nabídnul moderní bydlení pro každého, kdo očekává určitý standard. Však posuďte sami.

Co vám nabídnou samotné byty?

Vybírat si zde můžete z bytů, které nabízejí plochy typicky od 31 do 139 m2, kdy ty největší byty jsou střešní penthousy. Celkově zde najdete 5 bytových domů, kde je 107 bytových jednotek, což je samo o sobě menší množství bytů, než je obvyklé. Díky tomu je také zachováno maximální soukromí, kdy zdaleka nejvíce soukromí zajistí zmiňované střešní penthousy, kde máte pro sebe celé patro.

U bytů potom dále můžete najít:

  • Balkony
  • Terasy a předzahrádky

Každý byt je tak propojen s venkovním prostředím, což vám učiní čas v bytě vždy příjemnějším. Není problém kdykoliv vyjít ven a nadechnout se. Pokud se rozhodnete pořídit bydlení v Malešicích, k bytu náleží také technické prostory, které jsou v podzemních podlažích. Najdete zde jak sklepní kóje, tak garážová stání, kterých je 108. Vše je tedy velmi dobře vyřešeno a koncipováno tak, aby bylo vaše bydlení co nejpříjemnější a v pěkném prostředí. I to jsou podstatné atributy, které znamenají skutečný domov.

- Komerční sdělení -magazin
- Advertisement -spot_img

Mohlo by Vás zajímat

- Komerční sdělení -PR článek

Další články autora

- Komerční sdělení -parlamentní