- Komerční sdělení -PR článek
Neděle, 29 ledna, 2023
DomůBydleníRekuperační jednotky vás překvapí svými důmyslnými funkcemi

Rekuperační jednotky vás překvapí svými důmyslnými funkcemi

- Komerční sdělení -PR článek

Rekuperační jednotka toho umí hodně. Je velkým pomocníkem do malých i velkých domácností. Stále větrá a přivádí do domu či bytu vzduch čerstvý o teplotě, v níž vám bude velmi příjemně. Sice jde o vyšší investici, ale ušetří vám peníze za vytápění. Zdravější domácnost je skvělou volbou pro každého, nejen pro alergiky, ale i pro rodiny s dětmi či seniory.

více v článku...

Proč používat rekuperaci?

Slyšeli jste o tom, že v interiéru můžeme vdechovat až 8 x více nečistot, než je tomu venku? Byť je to k nevíře, je to skutečně tak. To se dá ale snadno zlepšit. Stačí pravidelně větrat a vzduch filtrovat. Tím, že bude vzduch rekuperován automaticky, potichu, ať už budete dělat cokoli, můžete ušetřit až 70 % nákladů na vytápění. Ono se totiž ne nadarmo říká, že při větrání klasickým způsobem „topíme pánu Bohu do oken“.

Rekuperace nejenže vám přinese domů čerstvý vzduch. Ona ho také přivede dovnitř ve stabilní teplotě, jak si ji nastavíte. Stále budete dýchat čistý, čerstvý vzduch, i když budete doma.

Nesetkáte se víc s bakteriemi a plísněmi. Rekuperace do bytu přinese pokoj od vlhkosti a plísní na stěnách, a to i v kuchyni a koupelně. Rekuperace pohlídá stálou teplotu i přiměřenou vlhkost, která je příznivá pro vaše zdraví.

Určitě víte, že z podloží budov může pronikat nebezpečný radon. Vaše plíce rekuperace vzduchu ochrání tím, že bude vzduch doma stále odvětrávat, a tím odvětrávat i případný radon.

Jásat budou všichni alergici. S rekuperací vytvoříte ideální domácí prostředí právě pro ně. Rekuperační jednotka odfiltruje až 99 % bakterií, pylu nebo jemného prachu.

Na webových stránkách rekuperace-aldes.cz najdete rekuperační jednotky, které vám budou zaručeně vyhovovat. Lze je umístit i do moderních domácností. Jejich vzhled vám interiér nenaruší, i když jej budete chtít umístit do kuchyně, na chodbu nebo kdekoli jinde.

- Komerční sdělení -magazin
- Advertisement -spot_img

Mohlo by Vás zajímat

- Komerční sdělení -PR článek

Další články autora

- Komerční sdělení -parlamentní