- Komerční sdělení -PR článek
Neděle, 29 ledna, 2023
DomůRady a NávodyRekonstruujete domácnost a potřebujete materiál? Zajeďte do stavebnin

Rekonstruujete domácnost a potřebujete materiál? Zajeďte do stavebnin

- Komerční sdělení -PR článek

Rekonstrukce domů nebo bytů nejsou u nás nic neobvyklého. Čeští kutilové totiž patří mezi nejšikovnější na světě, protože pro ně nepředstavuje instalace kanalizace nebo elektrických obvodů žádný problém. Ani při drobnějších opravách se ovšem neobejdete bez dostatečného přísunu kvalitního materiálu, který v potřebném množství seženete v renomovaných stavebninách.

Pevné zdi díky kvalitním cihlám

Základem každé stavby jsou pevné základy a dobře postavené zdi, které drží střešní konstrukci. I když provádíte rekonstrukci nebo stavbu svépomocí, měli byste vždy používat ty nejkvalitnější cihly. Pokrok technologií a materiálů samozřejmě postihl také stavební průmysl, ovšem cihlové bloky si stále drží své prvenství. Ani stará plná cihla neztratila své místo. Hojně se využívá při stavbě nosných neomítaných zdí u vinných sklípků, kde dotváří dobovou atmosféru. Oba druhy cihel samozřejmě seženete ve stavebninách.

Potřebujete dřevo na střechu?

Stavba či rekonstrukce domácnosti pochopitelně není jenom o zdech, ale také o podkroví a střešní konstrukci. Dnes už nemusíte nahánět dřevorubce nebo zástupce pily, abyste si mohli pořídit několik málo latí. Stavebniny Praha mají v nabídce kromě cihel také stavební dřevo, a to konkrétně prkna, střešní latě a hranoly. Zakoupit zde můžete i OSB desky, které mají při rekonstrukci celou řadu využití a uplatní se prakticky kdekoliv.

Nemáte čas si pro materiál dojet?

Při rekonstrukci domácnosti svépomocí pochopitelně budete věnovat maximum úsilí stavbě, takže nebudete mít čas si pro materiál dojet. To ovšem není žádný problém, protože levné stavebniny přistupují ke každému zákazníkovi individuálně. Materiál si objednáte z pohodlí svého domova a řidič vám jej doveze přímo na stavbu. Při převzetí jednoduše zaplatíte a okamžitě se můžete pustit do práce bez jakéhokoliv složitého papírování.

Pokud vám bude při rekonstrukci či stavbě chybět materiál, obraťte se na stavebniny HAMAX. V portfoliu mají veškerý stavební materiál i nářadí, které byste mohli na stavbě potřebovat.

- Komerční sdělení -magazin
- Advertisement -spot_img

Mohlo by Vás zajímat

- Komerční sdělení -PR článek

Další články autora

- Komerční sdělení -parlamentní