- Komerční sdělení -PR článek
Neděle, 26 března, 2023
DomůBydleníRatanový zahradní nábytek

Ratanový zahradní nábytek

- Komerční sdělení -PR článek

Je to moderní řešení pro každou zahradu, pergolu, ale i do hotelových recepcí, čekáren a mnoha dalších míst. Má mnoho výhod. Je lehký, snadno se udržuje, je vysoce odolný vůči UV záření, je odolný vůči chloru i slané vodě. Z toho důvodu se hodí i na koupaliště a do kempů. Vydrží velkou zátěž, je mrazuvzdorný a dobře odolává všem povětrnostním vlivům. Pro dokonalé pohodlí při odpočinku má objemné polstrování. To nám umožní příjemnou relaxaci a pohodu. Umělý ratanový nábytek si můžeme vybrat z více barev. Asi nejčastěji kupovaný je černý. Zejména v posledních letech je o něj obrovský zájem i proto, že vypadá velmi luxusně. Také proto, že nevyžaduje údržbu třeba jako dřevěný nábytek. Stačí občas vzít kyblík s mýdlovou vodou a hadříkem setřít. Na zahradě můžeme použít na opláchnutí hadici s vodou. Je to snadné, zvládne to každý, a zabere to pár minut.   

Moderní posezení 

Nábytek z umělého ratanu báječně zapadne do každé zahrady. Vypadá honosně, draze a moderně. Je o poznání levnější, než pravý ratan, ale laik rozdíl nepozná. Vyrábí se z něj vše, co k relaxaci venku potřebujeme. Koupit si můžeme celé sety, nebo i jednotlivé kousky. Ke koupi jsou stoly, židle, které jsou v různém provedení, s různou výškou opěrky, některé mají i područky. Velice pohodlná jsou lehátka, která mají nastavitelný podhlavník. Moc pěkně se na nich odpočívá. Houpací lavice a závěsné kukaně milují zvláště děti, kteří se rády houpají. Mimo to se vyrábějí i pohodlná houpací křesla. Pořídit si můžeme i celé zahradní sety. Ty mohou být složeny ze stolu a židlí, nebo ze stolku a křesel. Asi nejpohodlnější je, když si pořídíme stolek se sedací soupravou. Ty se vyrábějí v různých velikostech, takže si je vybíráme většinou podle toho, pro jaký počet lidí je chceme mít.  

Ratanový nábytek se používá na různé příležitosti 

Takhle zařízená restaurace, nebo cukrárna vypadá skvěle. Lidé si odpočinou, a jelikož se jim příjemně sedí, nespěchají pryč. Čím útulnější a pohodlnější sezení, tím je i v těchto podnicích větší tržba. Toho si jsou podnikatelé dobře vědomi. Je to moderní, pohodlné a luxusní posezení, z kterého nikdo nepospíchá jinam. Kvalitní polstrování dodá nábytku nejen pěkný vzhled, ale i pohodlí. Snadná údržba umožňuje i větší zátěž. Snadno se čistí.  

- Komerční sdělení -magazin
- Advertisement -spot_img

Mohlo by Vás zajímat

- Komerční sdělení -PR článek

Další články autora

- Komerční sdělení -parlamentní