- Komerční sdělení -PR článek
Neděle, 26 března, 2023
DomůRady a NávodyProč říci filtrační konvici ano?

Proč říci filtrační konvici ano?

- Komerční sdělení -PR článek

Filtrační konvice může zlepšit váš život, dáte-li jí šanci. Jak to dokáže? Tím, že vám připraví opravdu dobře chutnající vodu s dokonalým složením, které podpoří vaše zdraví. Počítat ale musíte s nutností pravidelné výměny filtru. Filtry do konvic jsou ale v současné době tak snadno dostupné, že by pro nikoho neměl být problém je sehnat.

Jaký objem filtrační konvice je pro vás ideální?

Filtrační konvici často vybíráme podle vzhledu a tvaru. Pro někoho je důležité, aby se vešla do lednice, jiný zase ocení, když bude ladit s ostatním vybavením jeho kuchyně. Pro všechny je ale důležitá velikost konvice, která se odvíjí od jejího objemu. Obecně lze říci, že objem filtrační konvice pro rodinu by se měl přibližně shodovat s objemem varné konvice. Pokud váháte mezi dvěma modely filtračních konvic, rozhodně volte ten větší. V případě žízně to vaše rodina rozhodně ocení. Vodu z filtrační konvice navíc můžete používat také pro přípravu teplých nápojů, takže i těch pár mililitrů navíc se vždycky hodí.

S čím musíte počítat?

Při koupi filtrační konvice je nutno vědět, že filtry do konvic zaberou vždy přibližně polovinu objemu konvice. Proto pokud chcete mít jednorázově k dispozici alespoň litr přefiltrované vody, filtrační konvici volte s objemem nad 2 litry. Ostatně pro čtyřčlennou domácnost jsou vhodné i velkoobjemové výdejníky vody, které mohou mít objem nad 3,5 litrů. Ty se výborně hodí i do menších kanceláří.

Jak drahé je filtrování vody?

Filtrovaná voda je ve srovnání s tou kupovanou v plastových lahvích výrazně levnější. Sice musíte počítat s počáteční investicí a pravidelnou koupí náhradních filtrů do konvic, ale na druhou stranu je to to jediné, co zaplatíte. Poté si již jen užíváte výhody. Prakticky pijete kohoutkovou vodu, která patří k těm nejlevnějším nápojům, které máme k dispozici. Přitom ale víte, co si lijete do těla a nemusíte přemýšlet nad tím, jak asi byla voda v láhvi při transportu k vám skladována. Také nemusíte ztrácet čas ježděním ke studánce, která je několik kilometr vzdálena, pro dokonale chutnou pramenitou vodu. Ty nejlepší filtrační konvice dokážou připravit litr kvalitní vody za cenu v řádech jednotek haléřů. Porovnejte to s cenou balené vody a máte jasno v tom, kterou cestou je moudré se vydat.

- Komerční sdělení -magazin
- Advertisement -spot_img

Mohlo by Vás zajímat

- Komerční sdělení -PR článek

Další články autora

- Komerční sdělení -parlamentní