- Komerční sdělení -PR článek
Neděle, 29 ledna, 2023
DomůRady a NávodyPenzion Ledenice je vstupní branou například do Třeboně

Penzion Ledenice je vstupní branou například do Třeboně

- Komerční sdělení -PR článek

Mezi nejnavštěvovanější kouty České republiky v rámci prázdnin, jarních, letních a podzimních dovolených bezesporu patří jižní Čechy. Podle toho, jakou lokalitu pro své prázdninování a dovolenkování zvolíte (může to být například penzion Ledenice), od toho se bude pravděpodobně odvíjet i váš program. V případě, že vsadíte na ubytování Ledenice (apartmán Ledenice, pokoje Ledenice), můžete se přidat k lázeňským hostům a cyklistům v Třeboni nebo rozšířit počet turistů v Českém Krumlově.

Vsaďte na romantiku

Pokud vás ale přeplněná města, která jsou v prázdninových měsících také velmi vyhledávaná zahraničními turisty, nelákají, určitě vás osloví procházky kolem rybníků a vůbec krásnou přírodou, kterou okolí penzionu Ledenic nabízí.

V lokalitě okolo ubytování Ledenic najdete opravdovou romantiku, ať už ve dvou, jako rodina s dětmi nebo skupina přátel. A právě v tomto složení se můžete ubytovat i v penzionu Ledenice. Zvolit můžete apartmán Ledenice či pokoj Ledenice.

Začněte svůj výlet v Jindřichově Hradci

Řeč byla o Třeboni a Českém Krumlově. Za prohlídku určitě ale stojí také České Budějovice a o něco vzdálenější Jindřichův Hradec. Právě v Jindřichově hradci najdete unikátní úzkorozchodnou trať, která vede do Nové Bystřice. Nasednout můžete do historického motoráčku, ale také do vlaku s parní lokomotivou. Věřte, že zejména děti si tuto atrakci náramně užijí. Ve staré radnici pak na vás, i děti posedlé vláčky, čeká modelové kolejiště, které lze pomocí tlačítek uvést do pohybu. Návštěva hradu a zámku v Jindřichově hradci by měla být samozřejmostí. Pokud se chystáte na výlet do jižních Čech a zvolíte ubytování Ledenice, tak pokud budete přijíždět směrem od Vysočiny, nebo dokonce až z Moravy, můžete Jindřichův Hradec navštívit ještě před vlastním ubytováním v penzionu Ledenice. Večer se ubytujete v apartmánu Ledenice nebo pokoji Ledenice, a další den budete moci odpočatí pokračovat ve vašich výpravách.

- Komerční sdělení -magazin
- Advertisement -spot_img

Mohlo by Vás zajímat

- Komerční sdělení -PR článek

Další články autora

- Komerční sdělení -parlamentní