- Komerční sdělení -PR článek
Neděle, 29 ledna, 2023
DomůInteriérObklady s prvky moderny i retra manželé pořídili online

Obklady s prvky moderny i retra manželé pořídili online

- Komerční sdělení -PR článek

Ona má ráda zdobný styl bydlení s nádechem retra, on preferuje spíše luxusní design a čisté linie. I přes odlišný vkus se manželům povedlo zařídit vkusný domov, kterému kralují designové keramické obklady a dlažby v imitaci mramoru, dřeva a kovu nebo obklady v retro stylu. Vytvořit interiér, který bude vyhovovat gustu obou manželů, se zpočátku jevil jako nelehký úkol. Až dokud se manželé neobrátili na dodavatele, který jim pomohl se sladěním obkladů a dlažeb a vším potřebným. Od začátku až do konce realizace se jim věnovala pouze jedna specialistka. Díky všestrannému poradenskému servisu mohli manželé veškeré obklady a dlažby do koupelny, kuchyně a obývacího pokoje pořídit online. Jak byli s výběrem z pohodlí svého domova spokojení?

Keramické obklady a dlažby do koupelny, kuchyně a obývacího pokoje rekonstruovaného domu začala paní Lenka ze Znojemska shánět v únoru roku 2021. Z důvodu pandemie a lockdownu nemohla jít ani jen načerpat inspiraci do prodejen. Dlouho však nezoufala. Brzy objevila webové stránky společnosti M.B.KERAMIKA, která se specializuje také na designové obklady a dlažby v mnoha stylech.

V interiéru domu manželů ze Znojemska se prolínají prvky retra i moderny.

Je samozřejmostí, že v online procesu výběru keramických obkladů a dlažeb firma zájemcům poskytuje také profesionální poradenství. Zákazníkovi se vždy věnuje jen jeden specialista a okamžitě řeší jeho požadavky. Jak byla paní Lenka spokojená se specialistkou, která jí se zařizováním interiéru pomáhala z pohodlí jejího domova od začátku až do konce?

Detail koupelny. Její nedílnou součástí je také stylová vana.

Lépe jsem zvolit nemohla. Paní online specialistka mi na každou otázku dovedla během chvilky odpovědět a poslat mi buď fotku, katalog nebo i video dlažby a obkladů, které mě zaujaly. Po telefonu jsme spolu probíraly výhody i nevýhody dlažby i obkladů, jak se jednotlivé keramické imitace budou čistit nebo jaká spárovací hmota by byla nejlepší do kuchyně. Řešily jsme vše, o čem člověk přemýšlí, když dělá rekonstrukci. Pomohla mi ujasnit si, co vlastně chci a poskytla spoustu inspirace,“ popsala paní Lenka s tím, že komunikace se uskutečňovala přes e-mail, chat a telefon.

Do tří týdnů již měla vybrány obklady a dlažby do celého domu. Specialistka jí ve finální cenové nabídce dala množstevní slevu a zajistila dopravu veškerého zboží až k ní domů.

Dominantou obývacího pokoje je luxusní dlažba imitující dřevo, prostor za krbem zdobí designová dlažba v imitaci kovu.

Každá místnost má svůj jedinečný rukopis. Kuchyň je pro majitelku doslova „ostrovem“ splněných přání. Dle jejích slov zejména díky bílo-zlatému obkladu z keramiky, který zdobí prostor za kuchyňskou linkou. Tento obklad s povrchem v lesku se jmenuje Trend, má formát 20×20 cm a působí nostalgicky. Majitelka se dle svých slov cítí při vaření jako v zámecké kuchyni a z obkladů má radost pokaždé, když se na ně podívá. V kombinaci s bílou kuchyňskou linkou ve venkovském stylu a velkým retro sporákem je výsledek dokonalý.

Takto vypadá kuchyně majitelky. Za kuchyňskou linkou jsou položeny stylové obklady Trend.

A jak vypadá koupelna? Ta vyhovuje zejména vkusu manžela paní Lenky, který toužil po moderním mramorovém designu koupelny. Přál si, aby z obkladů a dlažeb dýchala luxusní atmosféra. Paní Lenka tak společně s online specialistkou hledala vhodné obklady a podlahy.

Koupelna manželů má mramorový design.

Manžel detaily nechal na mně, já se usilovala najít keramické imitace mramoru, které se mu budou líbit, včetně vany, sprchy, baterie, umyvadla a dalšího příslušenství. Společně jsme zvolili černo-bílou kombinaci koupelny. Velké formáty obkladu a dlažby působí luxusně. A hlavně se lépe čistí než menší kachličky, protože mají méně spár. To je pro mě důležité. Čím méně času strávím úklidem dlažby a obkladů, tím více času mohu věnovat třeba koupeli ve vaně,“ usmála se paní Lenka a doplnila, že pečlivě vybírala také vybavení – baterie, vanu, umyvadla, sprchový kout a další doplňky.

Na stěně koupelny je položen velkoformátový obklad Posh.

Na podlaze koupelny je položena velkoformátová dlažba imitující kámen Bela ve formátu 60x120cm, stěny zkrášluje velkoformátový obklad Posh v imitaci mramoru v rozměru 25×85 cm. Luxusní design koupelny podtrhuje také vybavení – stylová modro-zlatá umyvadla na desku, baterie, sprcha či vana do prostoru a další doplňky.

Luxusní šmrnc koupelně dodávají stylová modro-zlatá umyvadla na desku a další doplňky.

Obývací pokoj je vynikající ukázkou rozumného kompromisu. Jsou v něm keramické obklady a dlažby, které se líbí oběma manželům. Na podlaze je položena dlažba imitující dřevo s názvem Life, která plynule přechází do otevřené kuchyně. Dlažba má rozměr 20×120 cm a na pohled i na dotek vypadá jako pravá dřevěná podlaha. I díky pokládce do stromečku připomíná parkety. Má tedy tak trochu retro design a v kombinaci se stylovým nábytkem působí luxusně.

S manželem jsme si uvědomili, že v obývacím pokoji se budou často pohybovat naše děti. Navíc máme domácí mazlíčky a chodí k nám návštěvy. Ve srovnání s podlahou ze dřeva zvítězila snadnější údržba dlažby z keramiky, která i v kombinaci s podlahovým topením vyhrává vždy,“ zdůvodnila rozhodnutí pro dlažbu imitující dřevo paní Lenka.

Na podlaze obývacího pokoje je položena dlažba v imitaci dřeva Life.

Na krbu v obývacím pokoji je jako obklad položena designová dlažba Ionic v imitaci kovu. Paní Lenka chtěla na krb obklad, který bude barevně ladit s obklady v kuchyni. A zároveň si přála, aby byl obklad více „pánský“ a lahodil oku i duši jejího manžela. „Manžel rád pracuje s kovem, tak jsem věděla, že keramická imitace kovu bude na krb ideální,“ doplnila paní Lenka.

Na krbu je položena designová dlažba Ionic.

I vy byste potřebovali poradit s návrhem interiéru? Kontaktujte specialisty M.B.KERAMIKY, kteří vám poskytnou léty prověřené zkušenosti. Mimo jiné vám nabídnou mnoho způsobů, jak si můžete keramické obklady a dlažby vybrat. Na e-mail vám mohou poslat spoustu inspirace – fotografie či videa obkladů a dlažeb nebo poslat reálné vzorky obkladů a dlažeb až k vám domů.

- Komerční sdělení -magazin
- Advertisement -spot_img

Mohlo by Vás zajímat

- Komerční sdělení -PR článek

Další články autora

- Komerční sdělení -parlamentní