- Komerční sdělení -PR článek
Neděle, 26 března, 2023
DomůRady a NávodyNěkolik tipů, jak oživit nejen kuchyni za pár korun

Několik tipů, jak oživit nejen kuchyni za pár korun

- Komerční sdělení -PR článek

Vždy jste toužili po krásné a útulné kuchyni, ale nechcete se pouštět do žádné větší rekonstrukce? Podívejte se na několik tipů, jak nejen kuchyni oživit snadno, a především za pár korun pomocí několika detailů.

Věděli jste, že zdobení nemusí být drahé a často se dá velká změna udělat i s malým rozpočtem? Záleží jen na tom, jak kreativní zvládnete být při zdobení. S otevřenou myslí a trochou času najdete úžasné věci, které vám neudělají díru do kapsy. Pojďme se podívat na několik nápadů, které vám pomohou vyzdobit váš dům v rámci rozpočtu

Vyměňte kování u skříněk

Kování může zcela změnit vzhled celého kusu nábytku. Stačí k tomu jen pár korun a trocha šikovnosti. Vyměňte úchyty zásuvek a skříněk a přidejte jim jedinečný vzhled, který okamžitě oživí celý váš prostor.

Vymalujte světlými barvami

Světlá barva na stěnách a skříních okamžitě rozjasní prostor, takže vypadá větší a modernější. Světlé barvy odrážejí světlo a skrývají množství vad, včetně škrábanců, rýh a promáčklin ve vašich starých skříních.

Vyměňte dvířka kuchyňských skříněk

Výměna starých opotřebovaných dvířek skříněk za nové, nebo broušení a oprava starých dvířek, dodá vaší kuchyni elegantní nový vzhled. Chce to trochu úsilí, ale i s plechovkou barvy můžete udělat ze starých skříní nové a luxusní kousky. .

Změňte osvětlení

Lustry a lampy jsou perfektním doplňkem, který nejen rozzáří vaši kuchyň, ale změní náladu každého prostoru. Standardní světla, která přicházejí ve většině domácností a pronájmů, jsou jednotná, často nedostačující. V případě kuchyně je zásadní dobré osvětlení pracovní desky – pro tyto případy jsou nejvhodnější LED pásky.

Dejte oknům nový kabát

Oblečte si holá okna a dodejte celé místnosti na útulnosti. Vyhrajte si s barevnými závěsy, nebo záclonami.

Použijte nové dekorační prvky

Stačí mísa s ovocem, vystavené těstoviny různých druhů ve sklenicích, nebo květina na stole. Perfektní volbou jsou taképlechové hrnky, které budou krásným dekoračním prvkem, ale také je prakticky využijete.

Skryjte malé spotřebiče

Nic nezmenší prostor víc, než nepořádek. Udržujte svůj pracovní prostor bez malých spotřebičů, jako jsou toustovače, mixéry a konvice na kávu. Uklizený prostor je vždy hezčí.

Vylepšete ložnici

Barva vaší ložnice by měla být jednoduchá a světlá. Závěsy by také měly být velmi jednoduché, s jemnými barvami. Vyzdobit můžete také samotnou postel, s použitím dekoračních polštářů.

Zaplňte místo na stěnách

Každou místnost oživí pěkný obraz, nebo fotografie vaší rodiny.

- Komerční sdělení -magazin
- Advertisement -spot_img

Mohlo by Vás zajímat

- Komerční sdělení -PR článek

Další články autora

- Komerční sdělení -parlamentní