- Komerční sdělení -PR článek
Neděle, 29 ledna, 2023
DomůRady a NávodyMéně je více – platí to i pro šperky a doplňky?

Méně je více – platí to i pro šperky a doplňky?

- Komerční sdělení -PR článek

Rčení „méně je více“ je většinou používáno v souvislosti s make-upem, kdy spousta moderních žen přehnaně používá kosmetické přípravky, ve snaze vypadat mladší a výraznější. Bohužel některé ženy neznají míru a tak se v ulicích dají potkat i ženy malované výrazněji, než velikonoční kraslice.

Módní vkus a umírněnost se dají naučit, nikdo se s citem pro módu nenarodí, díky tomu, že budete sledovat videa o módě, občas si prohlídnete časopis pro ženy a budete se některými radami řídit, získáte časem cit pro to, co je ještě přijatelné a působí origálně a naopak snadno odhadnete, který módní styl není pro vás.

více v článku...

Pravidla pro nošení šperků

S pravidlem „méně je více“ se setkáte v článcích, které se věnují doplňkům a šperkům. Nemusíte mít na sobě pásek, náušnice, hodinky, několik náramků, náušnice a do dálky zářící novou značkovou kabelku. Zejména pokud jdete na pohovor do nového zaměstnání, rozhodně to se šperky nepřehánějte.

Nemixujte ani vzhled materiálů. Pokud si na sebe oblečete dřevěné šperky, či bižuterii, nechte zlatý řetízek doma. Nevypadá dobře ani mixování stříbrných a zlatých šperků. Tepaná bižuterie si také příliš s drahými kovy nerozumí.

Pánové by si měli uvědomit, že přestože mají na ruce drahé kovové značkové hodinky, které také bývají nejčastěji zlatého či stříbrného vzhledu, pokud chtějí být in, ve stejné barvě by měla být spona na kravatu, spona na pásku a i řetízek a manžetové knoflíčky. Na neformální události mohou zvolit klidně dřevěné hodinky a dřevěný motýlek k obleku. Vyniknou z davu a nebudou muset řešit, jestli to s doplňky nepřehnali.

Dřevění motýlci se například velmi osvědčili jako roztomilá součást obleků na svatební focení. Malí chlapci, kteří jsou pozváni na svatbu, také určitě ocení roztomilý dřevěný motýlek, než ten klasický nudný látkový.

Lidé milují šperky odnepaměti a i v dnešní době jsou způsobem vyjádření originality, společenského statusu, ale i kreativity. Aby celý outfit působil elegantně, neměli byste to se šperky přehánět.

- Komerční sdělení -magazin
- Advertisement -spot_img

Mohlo by Vás zajímat

- Komerční sdělení -PR článek

Další články autora

- Komerční sdělení -parlamentní