- Komerční sdělení -PR článek
Neděle, 26 března, 2023
DomůBydleníKlamovka je HIT! Taky tam chcete?

Klamovka je HIT! Taky tam chcete?

- Komerční sdělení -PR článek

Bydlení v panelácích je evergreen. Kdo ho někdy zažil, ví, že má své „mouchy“, a tak se většina lidí z „králíkáren“ snaží dostat do svého. Jedni preferují rodinné domy, druzí se spokojí se zděnou bytovkou. Pro ty nejnáročnější ale na Praze 5 vznikají exkluzivní byty ve vilaparku Klamovka.

Specifické jsou tím, že nabízí dva druhy bydlení. Byty s výhledem na město s asymetrickými balkony a maximální prosvětleností. Druhým druhem bytů jsou byty pavilonového typu s výhledem do parku, které nabízí dostatek soukromí a jež ocení hlavně rodiny hledající klid. Byty ke koupi na Praze 5 jsou prototypem moderního bydlení v metropoli, ale s devízou života v poklidu, zeleni a bez rušivých vlivů.

Je libo pavilony nebo asymetrii?

Vybrat si budovu, patro, ba i konkrétní byt lze díky interaktivní vizualizaci na website projektu vilaparkklamovka.cz. Tato možnost vám ušetří čas, nervy i peníze. Stačí se pohodlně posadit doma na pohovce a máte veškeré byty určené k prodeji jako na dlani. Nemusíte nikam cestovat, ani kontaktovat makléře dřív, než si budete jistí, že je váš zájem vážný.

Vilapark Klamovka nabízí bydlení na Smíchově pro všechny věkové kategorie. Svůj nový domov zde najdou mladí, rodiny s dětmi, ale i věkem pokročilí. Projekt a zejména jeho lokalita je příhodná k aktivnímu i pasivnímu žití.

Lokalita výhodná pro všechny

Z Klamovky to budete mít do centra a ke všemu důležitému jen pár minut. Pěšky dojdete na poštu, do restaurace, na nákup, s dětmi do školy a do školky i na zastávku MHD. Tramvaj nebo autobus vás dovezou na smíchovský Anděl, odkud je velmi dobré spojení metrem i do historického jádra Prahy. Pohodlně se dostanete také na okraj města nebo na vlakové nádraží Praha-Smíchov.

Devízou k nezaplacení je ale blízkost přírody v podobě kdysi zámeckého parku Klamovka. Ten byl vyhlášený svou krásou široko daleko. A ani dnes si lokalita nezadá s označením jedné z TOP 5 z celé Prahy.

- Komerční sdělení -magazin
- Advertisement -spot_img

Mohlo by Vás zajímat

- Komerční sdělení -PR článek

Další články autora

- Komerční sdělení -parlamentní