- Komerční sdělení -PR článek
Neděle, 29 ledna, 2023
DomůRady a NávodyKdo je expertem na katastrofy?

Kdo je expertem na katastrofy?

- Komerční sdělení -PR článek

Se strachem se špatně žije. Své o tom vědí všichni, co byli někdy vykradeni, vytopeni, kroupy jim rozbily střechu, nebo vyhořeli. Neštěstí totiž nechodí po horách, ale po lidech a během okamžiku vám může nepřízeň osudu zcela změnit život. Už nikdy nebude nic jako dřív.

Se špatným zážitkem se každý vyrovnává po svém. Jedni vsadí na prevenci, druzí se dají na modlení a třetí se dobře pojistí. Právě kvalitní pojistka dokáže postiženému vyrovnat ztrátu, a to nejen finanční, ale i pomoci přežít psychickou újmu. Pojištění majetku a odpovědnosti totiž skutečně myslí úplně na vše, co se může na nemovitosti přihodit.

Pojistka, která skutečně chrání

Pojistka Bezpečný domov plus má v ceně základní i katastrofická rizika. Pojištění budov a bytů vás ochrání před destruktivními vlivy rozmarů počasí, jako jsou úder blesku, krupobití, vichřice nebo záplavy. Stejně tak se ale bude pojistné plnění vztahovat na požár, vandalismus nebo vloupání.

Pojištění domácnosti

Chcete-li mít v cajku i vnitřní zařízení, neváhejte si zřídit i pojištění domácnosti. To se vztahuje na veškeré movité interiérové vybavení. Zcela jistě je namístě zmínit, že pojistka vás nenechá na holičkách ani v případě, kdy bude poškození vašeho domova natolik destruktivní, že budete potřebovat náhradní ubytování. Až dvanáct měsíců můžete bydlet na účet pojišťovny na provizorní adrese.


Pojištění budov.


Pro klidný spánek

Pojištění majetku a pojištění odpovědnosti za škodu je důležité pro váš klid v každodenním životě. ERGO vám dá tu nejlepší možnost, jak svůj majetek správně zajistit proti nenadálým situacím. Pojistit se on-line zvládne úplně každý a nezabere mu to přitom více, než několik minut. Stačí k tomu znát jen metry čtvereční obytné plochy své nemovitosti a vyplnit interaktivní dotazník na webovém rozhraní ERGO pojišťovny. Smlouva se sjednává na dobu neurčitou s platností již od následujícího dne a pojistné je vždy placeno běžným způsobem, tedy s měsíční, čtvrtletní, pololetní či roční frekvencí.

- Komerční sdělení -magazin
- Advertisement -spot_img

Mohlo by Vás zajímat

- Komerční sdělení -PR článek

Další články autora

- Komerční sdělení -parlamentní