- Komerční sdělení -PR článek
Neděle, 26 března, 2023
DomůRady a NávodyJaké zrcadlo vybrat do koupelny?

Jaké zrcadlo vybrat do koupelny?

- Komerční sdělení -PR článek

Koupelnové zrcadlo je důležitým prvkem aranžmá – nejen z estetických, ale i praktických důvodů. Pokud přemýšlíte, zda bude lepší LED zrcadlo nebo klasické, do jaké výšky jej zavěsit a jak jej přizpůsobit charakteru místnosti, určitě se podívejte na náš návod.

LED zrcadlo nebo klasické? Vybíráme tento důležitý doplněk do koupelny!

Vybrat to správné zrcadlo do koupelny je nesmírně důležité – vždyť ať se vám to líbí nebo ne, právě tento doplněk má diametrální vliv na to, zda se místnost pohodlně užívá a jak vypadá. Klasické, nejlépe velké zrcadlo se vždy hodí, umožní vám vidět sebe pozorně a zároveň prostor opticky zvětší a dodá mu eleganci. V malých koupelnách vás může zlákat i celá stěna pokrytá zrcadlovým plechem, například nástěnná vana, samozřejmě pokud jste si vědomi toho, že jde o nápad, který bude vyžadovat více disciplíny v udržování dokonalé čistoty lesklých povrchů.

Pokud stojíte před rozhodnutím vybrat si zrcadlo, zvažte výběr LED modelu, který má integrované světelné body, takže nevyžaduje dodatečné osvětlení z boku. Výhody takového řešení? Nejen větší funkčnost, ale i dojem lépe prosvětleného, prosvětleného a pohodlnějšího prostoru. Nenahraditelná jsou především LED zrcátka pro make-up – díky světlu, které rovnoměrně dopadá na jeho povrch, se na obličeji netvoří stíny a každý úkol, dokonce i vytvoření přesné linky tužkou na oči, je mnohem jednodušší. Podobné výhody LED zrcadel lze zdůraznit v rámci péče o pleť, která obvykle potřebuje dobré osvětlení.

Koupelnové zrcadlo LED – jak jej sladit do aranžmá?

Pokud zvolíte moderní zrcadla s LED podsvícením, vezměte v úvahu, jak konkrétní model zapadne do uspořádání prostoru. Máte spoustu řešení a inspiraci můžete čerpat třeba na internetu. Nyní je oblíbené zavěšovat velká, jednoduchá LED zrcadla na pozadí tmavých stěn, ale také vytvářet dvojité pracovní stanice se dvěma umyvadly a symetricky zavěšená LED zrcadla do koupelny, například oválná. Při nákupu zrcadla si určitě dejte pozor na jeho povrchovou úpravu – barva rámu by měla ladit například s odstínem kování nebo jiných doplňků v koupelně.

V jaké výšce zavěsit zrcadlo v koupelně? Ve skutečnosti můžeme tuto otázku považovat za otevřenou, protože je těžké na ni jednoznačně odpovědět. Vše záleží na individuálních potřebách uživatelů koupelny a jejich výšce – zrcadlo pro líčení nebo jiné každodenní činnosti by mělo poskytnout pohodlí, aniž byste museli stát na špičkách, abyste se v něm viděli.

- Komerční sdělení -magazin
- Advertisement -spot_img

Mohlo by Vás zajímat

- Komerční sdělení -PR článek

Další články autora

- Komerční sdělení -parlamentní