- Komerční sdělení -PR článek
Neděle, 26 března, 2023
DomůRady a NávodyJak vybavit zahradu pro děti?

Jak vybavit zahradu pro děti?

- Komerční sdělení -PR článek

Máte-li dům se zahradou, určitě víte, že samotná zahrada nabízí dětem spoustu prostoru k řádění. Na následujících řádcích se tak zaměříme na možnosti, které zahradní prostory skýtají. Povíme si, jaké vybavení můžete vašim ratolestem pořídit, aby si čas strávený na zahradě užívaly plnými doušky. Čtěte a inspirujte se s námi!

Jak vybavit zahradu pro děti na léto?

Letní dny lákají k času strávenému u táboráku. Určitě tak vybudujte na vaší zahradě pořádné ohniště s pevnými lavičkami. Dále vaše děti ocení alespoň malý bazének. Dobrou volbou jsou ty modely, na které lze napojit i vodní hadice. Vodní radovánky tak budou o to zajímavější a zábavnější. Na zahradě by pak nemělo chybět ani pískoviště a trampolína. Zde si děti jistě užijí spoustu legrace. Ale pozor! Trampolínu doporučují pediatři a ortopedové až v starším věku. Při skákání totiž dochází k namáhání pohybového aparátu a předškolní děti, které ještě nemají vše pořádně zpevněné, by mohly přijít k úrazu. Bezpečí našich drobků by tak mělo být vždy na prvním místě. Zapomínat bychom neměli ani na houpačku. Pískoviště pak vybírejte i s praktickou stříškou. Děti často nechtějí nosit pokrývku hlavy a stříška tak předejde sáhodlouhému hašteření. Vašim dětem by se mohlo líbit také přespání pod stanem. Kvalitní stan pro 4 je základ. Máte-li zahradu, nemusíte jezdit do kempu nebo do divočiny. Děti si to užijí i tak! Na zahradu pak můžete pořídit vašim nejmenším i zahradní domeček a v neposlední řadě i skluzavku.               

Jak zabavit děti na zahradě v chladných měsících?

I v chladnějším počasí můžete obstarat vašim dětem na zahradě kopec zábavy. Na podzim se vám bude na zahradu hodit nejrůznější nářadí. Líbit by se vám mohly dětské hrabičky nebo kolečka. S velkými dětskými hráběmi pomohou děti s hrabáním listí. Do koleček pak mohou naskládat posekané menší kousky dříví a odvézt je např. ke kotelně. Na podzim se pak na zahradu hodí i malý dětský kolotoč nebo venkovní kuchyňka. Tu děti samozřejmě využijí i v teplém letním období. Na zimní počasí se pak bude vašim dětem líbit i výrobník sněhových koulí. Ten se stal hitem posledních let.            

- Komerční sdělení -magazin
- Advertisement -spot_img

Mohlo by Vás zajímat

- Komerční sdělení -PR článek

Další články autora

- Komerční sdělení -parlamentní