- Komerční sdělení -PR článek
Neděle, 26 března, 2023
DomůRady a NávodyJak na podzimní dekorace?

Jak na podzimní dekorace?

- Komerční sdělení -PR článek

A je tady zas. Dny krásného babího léta se nám střídají s těmi upršenými a zamračenými pravými podzimními. Chcete-li si zvednout náladu, anebo vykouzlit úsměv na tváři svým návštěvám a kolemjdoucím, nezapomeňte si dům vyzdobit podzimními dekoracemi. Přinášíme vám pár nápadů, jak na to.

Haloweenské čarodějnice

Mnozí namítnou, že neslaví hloupý americký svátek. Ale Haloween je původní keltský svátek, který nám Američané tak trochu ukradli a do Evropy se nám po staletích vrátil jako bumerang.
Takže si klidně před dům čarodějnice, černé kočka a nakonec i ty dýně vystavte. Obzvláště, pokud jste si nějakou tu dýničku sami poctivě vypěstovali na vlastní zahradě.

Podzimní černobílá dekorace

Tato podzimní dekorace je tvořena pomocí malovaných dýní, luceren a strašidelných halloweenských stromů. Je doplněna moderním černobílým venkovním kobercem. Ten posune tuto dekoraci o několik levelů výše.

Dům si zaslouží novou rohožku

Na podzim spolu s novou dekorací nešetřete, a pořiďte svému domovu novou rohožku, poslouží jako součást podzimní dekorace. V dnešní době se dají sehnat rohožky nejrůznějších barev, tvarů a s nejoriginálnějšími nápisy.

Dýně, všude dýně

Hromady dýní a tykví jsou ideální pro zdobení domu na podzim. Nejenže jsou spolu s jablky symbolem podzimní úrody, ale díky oranžové barvě nám pomohou rozzářit pochmurný podzim.

Nezapomeňte na dveře

Při zdobení vašeho domu nezapomeňte na dveře zavěsit podzimní věneček. Z listí, kaštanů, ze slámy, zdobený spadanými listy, či zbytky obilí z pole. Fantazii se meze nekladou. Skvěle vypadají v podzimních dekoracích zakomponovány červené šípky, či ptačí zob. Nezapomínejte na kaštany, žaludy a ořechy.

Světýlka

Posviťte večer kolemjdoucím na cestu. Nemusíte nutně každý večer rozsvěcet svíčky v lucernách, můžete pořídit svíčky na baterie, či světelné řetězy na baterie, které šikovně zakomponujete do dekorací. Svíčku zapalte ve vydlabané dýni. S tím vám mohou pomoci vaše děti, které se teď, když jsou zavřené školy, budou bez kamarádů odpoledne nudit, a zabijete tak dvě mouchy jednou ranou. Zabavíte děti a navíc budete mít šikovné pomocníky, kteří vám jistě s dekoracemi pomohou.

Inspirace a zdroj fotografií: Pinterest

- Komerční sdělení -magazin
- Advertisement -spot_img

Mohlo by Vás zajímat

- Komerční sdělení -PR článek

Další články autora

- Komerční sdělení -parlamentní