- Komerční sdělení -PR článek
Neděle, 29 ledna, 2023
DomůBydleníJak hospodařit s užitnou plochou bytu?

Jak hospodařit s užitnou plochou bytu?

- Komerční sdělení -PR článek

Jedni tvrdí, že domov mají tam, kde nechali svou postel, druzí a těch je naštěstí většina, míní, že domov je bydlení, které si sami vybudují, vymazlí a vykrášlí podle svých představ. Dosáhnout pomyslného architektonicko-designového deja´vu bývá často náročné finančně i psychicky, výsledek ale určitě stojí za to!

Proč nábytek na míru?

Abyste neuvízli v hlubinách realitního zmaru jen díky tomu, že se vám nedaří pořídit kvalitní vybavení interiéru, nezvládáte hospodařit s obytnou plochou a nemáte jasnou představu, co kam umístit, nechte si poradit od profesionálů. Jedno je ale jasné už teď. Devět z deseti odborníků vám řekne, že nejlepším způsobem jak „zabít dvě mouchy jednou ranou“, je pořídit si nábytek na míru.

Sázkou na jistotu je Truhlářství Marek, které nabízí kompletní zařízení interiérů, počínaje kuchyňskou linkou, do níž lze zabudovat všechny spotřebiče, obývákem, ložnicí a dětským pokojem konče. Automaticky se nabízí možnost zabudování vestavěných skříní, které ušetří místo pro skladové plochy. Pro truhláře jsou pak pomyslnou třešničkou na dortu i specifické dveře, dřevěná schodiště nebo barové pulty.

Kuchyně je srdcem domova

Není žádným tajemstvím, že srdcem každého domova, respektive hájemstvím každé hospodyňky, je kuchyně. Pořiďte si nábytek do kuchyně na míru a užívejte si dny plné rodinné pohody. Při výrobě kuchyňského nábytku se dbá na požadavky zákazníka, které se skloubí s praktickými řešeními a se současnými trendy. Linky se vyrábí z dostupných materiálů: lamina, dýh, laků, masivu, fólií, umělých kamenů. Jsou minimalistické, prosvětlené a geometricky střídmé.

Pro lepší představu, kompletní proces výroby kuchyně na zakázku, zahrnuje prvotní konzultace, zaměření prostor, výběr materiálů i kování, zpracování 3D návrhu, výrobu a montáž. Rychlá realizace kuchyně na zakázku trvá dle volby materiálů obvykle do 4 až 8 týdnů.

- Komerční sdělení -magazin
- Advertisement -spot_img

Mohlo by Vás zajímat

- Komerční sdělení -PR článek

Další články autora

- Komerční sdělení -parlamentní