- Komerční sdělení -PR článek
Neděle, 26 března, 2023
DomůBydleníHliníková pergola na míru vás překvapí svou kvalitou, funkčností i vzhledem

Hliníková pergola na míru vás překvapí svou kvalitou, funkčností i vzhledem

- Komerční sdělení -PR článek

Kdo z nás by si nepřál mít terasu zastíněnou tak, aby bylo možné na ní trávit čas téměř po celý rok? Jestliže i vy hledáte zastřešení terasy, které vám vyhoví po stránce estetické i funkční, s důvěrou se obraťte na společnost Atypy, s.r.o. Její hliníkové pergoly na míru splní přání i těch nejnáročnějších zákazníků.

Hliníkové pergoly pro použití na mnoho let

Hliníkoví pergoly na míru představují výborný způsob zastřešení terasy u jakéhokoli typu nemovitosti. Díky pergolám můžete na terase trávit příjemné chvíle s rodinou, přáteli, užívat si rodinné oslavy, grilovačky, ale také si užívat romantické večery jen tak ve dvou.

Abyste ale mohli na terase pobývat dle libosti, je potřeba ji zastřešit. Za tímto účelem můžete použít zahradní pergoly z hliníku, které jsou aktuálně na atypy.cz k dostání se slevou 20 %, a to až do konce září. Tyto pergoly mají stahovací střechu, která je tvořena nepromokavým třívrstvým PVC s hliníkovými profily.

Díky vysoké odolnosti hliníku budete moci pergolu používat skutečně téměř celoročně. Je odolná nejen vůči slunci, ale i vůči dešti a silnému větru, který může dosahovat až 117 km / h.

Výroba probíhá na míru, takže jsou uspokojovány potřeby a přání zákazníků individuálně. Velkou předností je i bezúdržbovost hliníku. V řádu desítek let, které budete pergolu používat, ušetříte za nátěrové hmoty spoustu peněz i času.

Znáte bioklimatické pergoly?

Výbornou možností, jak zastřešit terasu, je také bioklimatická pergola. Jde o pergoly, které jsou vybaveny otočnými lamelami, jež ochrání terasu nejen před sluncem. Zároveň dovolují odvětrávat místo pod pergolou. Pokud začne pršet, stačí stisknout tlačítko na ovladači a lamely vytvoří zcela nepromokavou střechu.

Více informací najdete na atypy.cz.

- Komerční sdělení -magazin
- Advertisement -spot_img

Mohlo by Vás zajímat

- Komerční sdělení -PR článek

Další články autora

- Komerční sdělení -parlamentní