- Komerční sdělení -PR článek
Neděle, 29 ledna, 2023
DomůRady a NávodyFinské sauny aneb užijte si odpočinek v pohodlí domova

Finské sauny aneb užijte si odpočinek v pohodlí domova

- Komerční sdělení -PR článek

Saunování je oblíbeným způsobem relaxu, finské sauny nabízí opravdový zážitek. Během pobytu v sauně dochází k uvolnění těla i mysli, hodí se tak pro chvilku odpočinku. Navíc podporuje regeneraci před i po fyzické zátěži, pro naše tělo je tak saunování velmi prospěšné.

Finská sauna

Finské sauny jsou nabízeny v mnoha různých provedeních, v nabídce tak najdete moderně i tradičně zpracované sauny. Ty se navíc liší i v rozměrech, díky čemuž můžete vybrat ideální saunu, kterou lze umístit do koupelny či třeba do ložnice. Pořídit můžete také praktické finské venkovní sauny s jedinečným designem, stanou se tak netradičním doplňkem vaší zahrady. Všechny sauny jsou vyrobeny z kvalitního dřeva, mají tak dlouhou životnost.

Příslušenství

Pro to pravé saunování se hodí pořídit si také různé příslušenství. Srdcem sauny jsou saunová kamna Harvia, ta umožňují saunu bez problému vyhřát až na teplotu 90 °C. Kromě toho se však nabízí řada doplňků, jako jsou lávové kameny, vědro s naběračkou, kilty, saunové čepice a mnoho dalšího. Toto vybavení zážitek ze saunování ještě umocní a poskytne příjemnou atmosféru pro opravdový odpočinek.

Cykly saunování

Na rozdíl od infrasauny nabízí finské sauny jiný způsob saunování. Standardním procesem saunování ve finské sauně jsou tři cykly začínající pobytem v sauně. V té byste měli strávit zhruba deset až patnáct minut, přičemž poté by mělo následovat ochlazení organismu ve studené sprše či v bazéně. Jedná se o krátkou odpočívací fázi, přitom poté následuje opět saunování. Celkem byste měli provést tři celé cykly – tedy třikrát pár minut v sauně a třikrát krátké ochlazení.

Saunování má pro tělo i mysl řadu výhod, díky nabídce finských saun si ho můžete užít také u sebe doma. Za odpočinkem tak nemusíte nikam daleko cestovat.


Domácí sauny jsou poslední dobou velmi oblíbené, a díky své nízké ceně.


- Komerční sdělení -magazin
- Advertisement -spot_img

Mohlo by Vás zajímat

- Komerční sdělení -PR článek

Další články autora

- Komerční sdělení -parlamentní