- Komerční sdělení -PR článek
Neděle, 29 ledna, 2023
DomůInteriérDětský pokoj výmalba

Dětský pokoj výmalba

- Komerční sdělení -PR článek

Když se chystáme vymalovat dětský pokoj, měli bychom přihlížet k tomu, jak staré dítě máme. Asi by se puberťákovi nelíbilo, kdyby měl na zdi obrázky. Naopak malé děti z nich budou nadšeni. Nestačí dětský pokoj zařídit nábytkem, ale velmi důležitá je výmalba. Měla by být hlavně taková, aby se líbila dětem, neměla by být depresivní, ale spíš uklidňující, aby se děti v pokojíčku cítili příjemně a v bezpečí. Jestliže jsme pořídili nábytek, který je jednobarevný, je plánování výmalby jednoduší. Trochu složitější pro nás bude výmalba dětského pokoje, pokud jsme nakoupili barevný nábytek. Musíme vše dokonale promyslet, aby k sobě všechny barvy dobře zapadaly. 

Vymalovaný dětský pokoj 

Když budeme malovat dětský pokoj, je dobré zvolit pastelové barvy. Nenarušují prostředí, neodpoutávají pozornost dětí. Pro děvčata můžeme vybrat jemnou růžovou, nebo žlutou. Pozor na červenou. Ta nepůsobí na děti moc dobře. Chlapecký pokoj bude hezký s modrou, nebo zelenou výmalbou. Dáváme ale pozor, aby byly barvy světlé a nepůsobily studeným dojmem. Zvolit správnou barvu, je docela umění. Barvy lze i kombinovat. Při tom ale nesmíme zapomenout, komu pokojíček malujeme, a podle toho zvolíme většinu barev. Jinak je tomu, když mají jeden pokojíček do hromady chlapeček i holčička. V takovém případě je dobrá volba , třeba kombinace zelené a žluté. Obě barvy k sobě náramně pasují, a dokáží udělat z pokojíčku velmi příjemné prostředí pro oba. 

I při malování platí zásada, všeho s mírou 

Pokojíček prostě nesmíme barevně přeplácat. Musíme si uvědomit jednu věc. Vše co se pro děti vyrábí, má většinou pestré barvy. Nemusí to zrovna být jen hračky, ale je to i povlečení, nábytek, lustr, a mnoho dalšího. Proto musíme být s barvami velmi opatrní. Velkým hitem poslední doby jsou obrázky namalované přímo na zeď. Třeba krteček v nadživotní velikosti, je velmi oblíbený u většiny dětí. Ovšem namalovat přímo na zeď obrázek, to chce dobrou zručnost. V případě, že se na to sami necítíme, bude lepší o to někoho požádat. Děti budou z obrázku docela určitě nadšeni, a rády se budou chlubit i svým kamarádům. 

- Komerční sdělení -magazin
- Advertisement -spot_img

Mohlo by Vás zajímat

- Komerční sdělení -PR článek

Další články autora

- Komerční sdělení -parlamentní