- Komerční sdělení -PR článek
Neděle, 29 ledna, 2023
DomůBydleníByty na Vackově: nová etapa slibuje metropolitní bydlení pro páry i rodiny

Byty na Vackově: nová etapa slibuje metropolitní bydlení pro páry i rodiny

- Komerční sdělení -PR článek

Navázat na úspěch a nabídnout přes dvě stovky bytů se rozhodla stavební společnost Metrostav Development, která s úspěchem pokračuje ve výstavbě nových bytových domů v oblasti horního Žižkova v Praze. A je pravda, že je na co navazovat, protože předešlé etapy byly nadmíru zdařilé. Nynější stavební fáze již byla zahájená a dokončení je naplánováno na rok 2024. V katalogu si jistě vybere každý, protože v současnosti je v nabídce celé spektrum jednotek s dispozicemi od 1+kk po 5+kk. Je libo byt o velikosti 31 m² nebo raději přes 114 m²?

Vackov: nová čtvrť v rámci Žižkova

V minulosti se ulicemi Žižkova proháněly kriminální živly a místní galérku nechvalně proslavil Fešák Hubert. Dnes patří tato čtvrť mezi nejzajímavější lokality v Praze, které lákají k investicím i k bydlení. Mohou za to zejména předešlé etapy výstavby podél ulic Na Vackově, Rixdorfská a Olgy Havlové, které se nacházejí v blízkosti parku Židovské pece, kde mohou obyvatelé trávit aktivně volný čas. A nejen to, ucelená výstavba vytvořila čtvrť ve čtvrti, to je také důvod, proč se lokalitě přezdívá Vackov.

Byt s balkonem i terasou

Jednotlivci, páry, senioři nebo rodiny s více dětmi? Nové bydlení na Žižkově si najde každý, protože v současnosti jsou k mání menší jednotky i rozsáhlé s pěti pokoji. Byty jsou včetně balkonu, terasy nebo předzahrádky v přízemí. K některým patří také sklepní kóje nebo komora, což je praktické pro uložení sportovního vybavení nebo jízdního kola, které se bude hodit na nedalekých cyklostezkách v parku nebo v blízkém lesoparku. K bytu je možné rovněž přikoupit garážové stání v podzemním podlaží za cenu od 400 tisíc korun dle velikosti.

Dostupnost a pohodlí

Proč je tento projekt lákavý? Zejména lokalitou, která je maximálně dostupná, a sociální a občanskou vybaveností, protože v okolí je naprosto vše, co noví obyvatelé mohou potřebovat ke svému pohodlnému životu ve velkoměstě. Bonusem navíc je okolní zeleň a možnost kulturního vyžití. Tím však výčet benefitů stále nekončí, byty jsou totiž také kvalitně vybaveny již v základní ceně, podrobnosti najdete zde, stejně jako katalog s ceníkem jednotlivých bytů a další informace týkající se projektu Byty na Vackově.

- Komerční sdělení -magazin
- Advertisement -spot_img

Mohlo by Vás zajímat

- Komerční sdělení -PR článek

Další články autora

- Komerční sdělení -parlamentní