- Komerční sdělení -PR článek
Neděle, 29 ledna, 2023
DomůBydleníBydlení: velké změny za pár korun

Bydlení: velké změny za pár korun

- Komerční sdělení -PR článek

Přejete si oživit svůj byt, ale nechcete přitom investovat vysoké částky za celkové řešení? Máme pro vás užitečné tipy na velké změny, které vás budou stát jen pár korun. Co je možné změnit?

Dveře, nástup!

Dveře vašeho domu už mají nejlepší léta za sebou? V tom případě se pusťte do jejich renovace. Zvládnout to můžete i sami. Stačí jen odšroubovat a vyjmout stávající kliky a zámky. Poté bude potřeba dveře dobře odmastit, obrousit, a poté natřít pomocí husté barvy a válečku. Nakupte nové reprezentativní kliky ba dveře, vyberte kvalitní zámky. A máte zcela nové dveře, které jste zvládli renovovat zcela sami. Až k vám přijde návštěva, můžete se pochlubit, že se z vás stává šikovný řemeslník a kutil.

Kuchyňská linka, kterou si přejete

Dveře v celém bytě jste si zvládli změnit zcela sami? Gratulujeme! Nyní si můžete najít další pole působnosti, kde budete tvořit. Kuchyňská linka je prostředí, kde je možné udělat spoustu práce. Například změnit pouhé úchytky za designové kousky vám pomůže změnit celý koncept kuchyně. v barvě úchytek pak můžete ladit bytový textil vaší kuchyně. Konečně prokoukne celá místnost!

Úložný prostor

Nyní je potřeba se zamyslet nad jednotlivými řešeními úložného prostoru. V kuchyni vám pomohou skleněné dózy s dřevěným víčkem. Cokoliv do nich umístíte bude najednou vypadat dokonale stylově. Lepší než igelitové obaly od jednotlivých surovin, co říkáte? V prostoru šatní skříně zase můžete kouzlit s obyčejnými kartonovými krabicemi, které opatříte vrstvou dárkového papíru. Najednou získáte přehledné pořadníky na vše drobné.

Zdraví na dosah ruky

Co byste řekli malé zahrádce ve vaší kuchyni? Pravidelně se starejte o pažitku, bazalku i kadeřavou petrželku. Přidejte také misku, ve které si každý den naklíčíte trochu čočky, mungo fazolek, nebo třeba pšenice.

Už se těšíte na velké změny ve vaší domácnosti? Užijte si proměnu svého bytu.

- Komerční sdělení -magazin
- Advertisement -spot_img

Mohlo by Vás zajímat

- Komerční sdělení -PR článek

Další články autora

- Komerční sdělení -parlamentní