- Komerční sdělení -PR článek
Neděle, 29 ledna, 2023
DomůBydleníBydlení v srdci metropole už letos? Vackov láká na poslední volné byty!

Bydlení v srdci metropole už letos? Vackov láká na poslední volné byty!

- Komerční sdělení -PR článek

Nových bytů na výběr přímo v metropoli je stále málo. Těch, kam se lze nastěhovat ještě v letošním roce, ještě méně, přitom na Vackově vzniká developerský projekt Byty u parku, který bude dokončený ještě v průběhu letošního roku a nabízí posledních několik jednotek ke koupi. Ojedinělá výstavba nadto navazuje na blízkou zeleň parku a disponuje veškerou občanskou a sociální infrastrukturou v okolí. Stačí si vybrat!

Místo pro život v centru dění

Dojíždět za město nebo se přestěhovat do středních Čech? Zcela zbytečné, přímo v srdci metropole je lokalita, která vychází vstříc bezstarostnému životu s pohodlím a možnostmi, které velkoměsto nabízí. Lokalita horního Žižkova, které se říká Vackov, je perfektně dostupná veřejnou městskou dopravou. Za pár minut se dostanou obyvatelé nových bytů na všechny linky metra. Celkem pět bytových domů se dokončuje podél ulice Malešická a tato etapa výstavby navazuje na předešlou v ulicích Na Vackově, Rixdorfská nebo Olgy Havlové. Byty k prodeji na Praze 3 se nadto nachází přímo u parku Židovské pece.

Se zelení v zádech

Právě blízký park je jednou z výhod, kterou se nový projekt pyšní. Po škole a práci je možné trávit čas relaxací nebo sportem nejen v parku Židovské pece, ale také v ostatních parcích třetí pražské části nebo v lesoparku Vítkov, kde se nachází parádní cyklostezka. Veškeré sportovní vybavení lze uskladnit ve sklepních kójích, které přináleží k bytům. Na zeleň nebo na město je výhled také z balkonů nebo teras bytových jednotek, přízemní byty jsou včetně předzahrádky, kde je možné se těšit z vlastnoručně zasazených květin, zeleniny nebo bylinek.

Poslední volné jednotky

Za projektem rezidenčního bydlení na pražském Žižkově stojí společnost Metrostav Development a zahrnuje pět bytových domů o maximálně šesti podlažích, které vhodně zapadají do reliéfu lokality. V podzemních podlažích se nachází garáže a sklepní kóje. V současné době je dostupných ještě několik jednotek od 1+kk po 4+kk z celkového počtu 272 bytů, všechny mají k dispozici balkon, terasu nebo lodžii. Pro financování lze navíc využít zvýhodněný hypoteční úvěr od spolupracující společnosti.

- Komerční sdělení -magazin
- Advertisement -spot_img

Mohlo by Vás zajímat

- Komerční sdělení -PR článek

Další články autora

- Komerční sdělení -parlamentní