- Komerční sdělení -PR článek
Neděle, 26 března, 2023
DomůRady a NávodyBetonové stěrky od Ecobetonu

Betonové stěrky od Ecobetonu

- Komerční sdělení -PR článek

Moderní a trendy, to jsou betonové stěrky od společnosti Ecobeton Czech Republic. Betonová stěrka dnes nachází uplatnění zejména v moderních interiérech a koupelnách.

Jde o funkční a designové řešením stěn a podlah. Díky svému bezesparému povrchu zůstanou Vaše interiéry, koupelny a sprchové kouty bez plísní a dalších nečistot. Betonová stěrka MicroBond je tedy ideální volbou.

Betonová stěrka Microbond je designovým, stylovým a zároveň cenově dostupným řešením pro nejrůznější interiérové i exteriérové povrchy. Mícrobond je dostupný v základní bílé a šedé bázi. Betonová stěrka ale nemusí být vždy jen šedá. Může být i bílá, krémová, béžová, písková, hnědá, antracitová, černá a nebo mít jakoukoliv jinou barvu. Probarvení stěrky je možné do více než 300 barevných odstínů. Microbond se tedy vyznačuje neomezenou škálou barev, struktur a dekorů.

Složením a výsledným vzhledem má velmi blízko ke klasickému betonu. Je tedy ideální pro vytváření betonových dekorů. Oproti syntetickým (epoxidovým a polyuretanovým) stěrkám MicroBond poskytuje přirozený a věrně napodobující vzhled betonu.

O skupině Ecobeton

Skupina Ecobeton, byla založena v roce 1993 v Oslu, následně se rozšířila po celé Evropě a ve světě prostřednictvím sítě národních poboček a místních distributorů. Úzce spolupracuje s americkými společnostmi, které produkují inovativní materiály a systémy pro stavebnictví. Hlavní výrobní závod a distribuční centrum pro Evropu sídlí v Itálii ve městě Vicenza.

Již více než dvacet let vyvíjíme produkty a systémy pro celkovou ochranu betonu a stavebních materiálů, jako je dřevo, cihly a přírodní kámen. Specializujeme se také na oblast betonových dekorativních stěrek produkcí ekologicky udržitelných tenkovrstvých mikrocementů, což je ideální materiál pro design interiéru v moderním a elegantním stylu. Ekologické mikrocementy a ochranné tmely pro beton, které vyrábíme v Ecobetonu, jsou výsledkem udržitelného, odpovědného a ekologického výrobního řetězce, který jsme vyvinuli s odhodláním a pozorností.

- Komerční sdělení -magazin
- Advertisement -spot_img

Mohlo by Vás zajímat

- Komerční sdělení -PR článek

Další články autora

- Komerční sdělení -parlamentní